SAULA - kūrybos kelias

Čia susipina du vardai ir gyvenimai: Sauliaus, įkūrėjo, ir Laimos, jo žmonos, didžiausios palaikytojos ir įkvėpimo šaltinio. Bet kas sekė iki to, kol apskritai atsirado šis pavadinimas?

SAVĘS ATRADIMAS

Pradžia

Mano gyvenime kūryba ir kruopštumas niekada nebuvo atitolę. Kone kiekvieną dieną, grįžus iš darbo mėgaujuosi laisvą laiką leisdamas savo dirbtuvėse. Ką galiu - pasidarau pats. Nuo rankų darbo medinių lovų iki pavėsinių ar kitų gaminių savo namų ūkiui, iki kol...

Button label
SAULA rankų darbo gaminių dirbtuvės

Perdegimas darbe

Gimsta idėja

Perdegimas samdomame darbe vis labiau artino prie minties, jog kūrybiškas laisvalaikis gali tapti ir pragyvenimo šaltiniu. Galbūt laikas kažką keisti? Kurti ne tik tai, kas reikalinga namų ūkiui, bet ką nors daugiau?

SAULA rankų darbo gaminių fotosesijos užkulisiai

visas laikas kūrybai

SAULA

Artimųjų palaikymo, drąsos ir ryžto užtenka žengti pirmiems žingsniams didžiųjų pokyčių link. Senojo darbo nebėra ir visas mano laikas dabar skiriamas naujai aistrai - rankų darbo mediniams šviestuvams. Gimsta ir pirmosios, namūdinės fotosesijos ant didelių medžiagos pluoštų. O viso to eigoje ir idėja gaminti ne tik šviestuvus...

SAULA - tai kvietimas paįvairinti kasdienybę autentiškais, rankomis pagamintais kūriniais, kurie ne tik papuoš namus, bet ir šildys savo tikra istorija.